mobile-loader
×
 • Каталог
 • Малыши до года
 • Игрушки
 • Одежда
 • Обувь
 • Темы и персонажи
 • Прогулки и путешествия
 • Детское питание
 • Детская комната
 • Уход за ребенком
 • Все для кормления
 • Транспорт для детей
 • Спорт и отдых
 • Товары для мам
 • Все для школы
 • Органические товары
 • Аксессуары
 • Подарочные сертификаты
 • Уцененные товары
0 (800) 306-063
бесплатно по Украине
0
0
0
Ваша корзина пуста

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ АНТОШКА»

(надалі – Акція та Правила відповідно)

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ППТФ «Антошка»

______________ С. О. Гурєєв

«23» серпня 2019 р.

1. Замовником та Організатором акції є Приватне підприємство Торгівельна фірма «Антошка» (далі "Замовник" або "Організатор"), юридична адреса: 65098, м. Одеса, вул. Боженка, 19, код ЄДРПОУ 25030516.

2. Організатор Акції несе всі податкові зобов’язання щодо організації та проведення Акції, крім випадків, визначених цими Правилами.

3. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди.

4. Акція проводиться на території України, окрім тимчасово окупованих територій, що визначені чинним законодавством України, в місцях проведення Акції, а саме в магазинах Організатора (надалі – Місця проведення Акції або Магазини), які розташовані за наступними адресами:

П№/ Назва магазину/Адреса магазину

 1. Детский магазин «Антошка» м. Дніпро, вул. Плеханова (Князя Володимира Великого), 1а

 2. Детский магазин «Антошка» м. Дніпро, пр. Слобожанський (пр. ім. Газети «Правда»), 31Д, Торговий комплекс «Наша правда»

 3. Детский магазин «Антошка» м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 64, ТЦ «АМСТОР»

 4. Детский магазин «Антошка» м. Кривий Ріг, пр. Миру, 35

 5. Детский магазин «Антошка» м. Полтава, вул. Фрунзе (Європейська), 107

 6. Торговельно-розважальний центр «Мега - Антошка» м. Харків, пр. Науки, 9

 7. Детский магазин «Антошка» м. Харків, вул. Пушкінська, 54

 8. Детский магазин «Антошка» м. Харків, вул. Героїв Праці,

 9, Торгово-розважальний центр «ДАФІ» 9. Детский магазин «Антошка» м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 2/6, ТЦ Aeromall

10. Детский магазин «Антошка» м. Бровари, бульв. Незалежності, 3

11. Детский магазин «Антошка» м. Київ, пр. Оболонський, 21-Б, ТРЦ «DREAM TOWN»

12. Детский магазин «Антошка» м. Київ, пр-т Перемоги, 17-23

13. Магазин «Казка Нова» м. Київ, вул. Велика Василькiвська, 54

14. Детский магазин «Антошка» м. Буча, вул. Нове Шосе, 8а

15. Детский магазин «Антошка» м. Київ, Спортивна Площа, 1-А, Торговий центр GULLIVER

16. Детский магазин «Антошка» м. Київ, вул. Берковецька, 6Д, ТРЦ Lavina

17. Детский магазин «Антошка» м. Київ, вул. Героїв Сталінграду, 8а

18. Детский магазин «Антошка» м. Київ, бул. Лесі Українки, 19/16

19. Детский магазин «Антошка» м. Київ, вул. А. Ахматової, 48А

20. Детский магазин «Антошка» м. Вінниця, вул. 600-річчя, 17-Е, ТРЦ «МЕГАМОЛЛ»

21. Детский магазин «Антошка» м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 87

22. Детский магазин «Антошка» м. Львів, вул. Наукова, 35а, Торговий центр «ВАМ»

23. Детский магазин «Антошка» м. Львів, вул. Мазепи І. гетьмана, 1Б, СТРЦ Spartak

24. Детский магазин «Антошка» м. Львів, пл. Соборна, 14, 15, ТЦ «Роксолана»

25. Детский магазин «Антошка» м. Рівне, майдан Незалежності, 5

26. Детский магазин «Антошка» м. Ужгород, вул. Корзо, 5

27. Детский магазин «Антошка» м. Чернівці, пр. Незалежності, 121

28. Детский магазин «Антошка» м. Чорноморськ, пр-кт Миру, 17-А/1

29. Детский магазин «Антошка» м. Одеса, вул. Ак. Філатова, 5/2

30. Детский магазин «Антошка» м. Одеса, вул. Дніпропетровська дорога, 127/3, ТЦ «Волна»

31. Детский магазин «Антошка» м. Одеса, вул. Олександра Невського, 57

32. Детский магазин «Антошка» м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 117-А

33. Торговельно-розважальний центр «Мега - Антошка» м. Одеса, пл. Грецька, 2

34. Детский магазин «Антошка» м. Одеса, пл. Незалежності, 1

35. Детский магазин «Антошка» м. Одеса, вул. Гайдара, 14

36. Детский магазин «Антошка» м. Одеса, вул. Давида Ойстраха (Затонського), 32

37. Детский магазин «Антошка» м. Одеса, пр-т Небесної Сотні (Маршала Жукова), 2

38. Детский магазин «Антошка» м. Одеса, пров. Семафорний, 4, ВТЦ Fontan Sky center

5. В рамках проведення Акції Організатор проводить конкурс малюнків Pic Challenge та конкурс фотографій в соціальній мережі Facebook та сервісі Instagram.

6. Учасники Акції мають можливість отримати наступні заохочення: «Знижка на товари», «Гарантований приз» для учасників конкурсу малюнків «Pic Challenge» та «Супер приз» для учасників конкурсу фотографій в соціальній мережі Facebook та сервісі Instagram.

7. Строк проведення Акції (тривалість): Акція діє з 04.09.2019 по 23.09.2018 включно. Точний час початку та закінчення визначається згідно з режимом роботи кожного з Магазинів.

8. Під отриманням заохочення «Знижка на товари» слід розуміти придбання Учасником Акції певних товару(-ів) зі знижкою в період проведення акції. Знижка надається в розмірі до 30% (тридцяти відсотків) в порівнянні зі звичайною ціною. Перелік товарів, які можна придбати зі знижкою 30%, наведено в додатку до Правил. Товари, які можна придбати зі знижкою 30%, позначені в магазинах спеціальним акційним цінником з позначенням старої та нової ціни. У випадку закінчення Товарів, які можуть бути придбані зі знижкою, у відповідному Місці проведення Акції вважається, що в цьому Місці проведення Акції Акція закінчилася достроково.

9. Заохочення «Гарантований приз» надається кожному Учаснику Акції в рамках проведення конкурсу Pic Challenge (далі – Конкурс малюнків).

Умови проведення Конкурсу малюнків:

9.1. Брати участь у Конкурсі малюнків має право будь-яка дитина, яка є громадянином України, віком до 15 років (включно) виключно через своїх законних представників, на умовах, визначених цими Правилами, надалі поіменований як «Учасник».

9.2. Зміст малюнка має розкривати тему Акції та містити привітання магазину «Антошка» з днем народження.

9.3. Задля участі у Конкурсі малюнків Учаснику (його законному представнику) не потрібно купувати жодного продукту/товару або вносити плату за участь у Конкурсі малюнків.

9.4. У Конкурсі малюнків бере участь необмежена кількість Учасників, які належним чином та в повному обсязі виконали всі умови цих Правил (надалі – «Умови») та відповідають цим Умовам.

9.5. Малюнки, подані на Конкурс малюнків, повинні бути оригінальними творами, створеними Учасниками особисто.

9.6. Малюнки повинні бути подані на аркушах паперу розміром 420 х 297 мм та 210 х 297 мм. Вказані розміри відповідають формату паперу А3 та А4.

9.7. Малюнки повинні бути виконані від руки самим Учасником.

9.8. При створенні малюнка допускається використання будь-якого типу паперу, будь-якого засобу для малювання – будь-якої фарби, в тому числі акварель, кольорових маркерів, пастельних олівців тощо (ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ).

9.9. Малюнок Учасника має бути кольоровим (не чорно-білим).

9.10. Для того щоб стати Учасником Конкурсу малюнків, законним представникам Учасника необхідно ознайомитись із Правилами, завітати до Магазину, дати свою згоду на участь в Конкурсі малюнків, Учаснику Конкурсу малюнків необхідно намалювати малюнок. Малюнок необхідно залишити у Магазині.

9.11. Кожний Учасник Конкурсу малюнків отримає заохочення «Гарантований приз». Під отриманням заохочення «Гарантований приз» слід розуміти або безкоштовне отримання однієї повітряної кульки «Антошка», або безкоштовне отримання одного Фруктового батончику «СМАРТІК» (в асортименті), або придбання за 0,01 грн. з ПДВ крему Bubchen 20 мл (в асортименті).

9.12. Прийняттям участі у Конкурсі малюнків Учасник та його законний представник надають згоду на безстрокове використання малюнку Організатором в будь-яких цілях на території України.

10. Заохочення «Супер приз» надається в рамках проведення конкурсу фотографій в соціальній мережі Facebook та сервісі Instagram (далі – Конкурс фотографій). Умови проведення Конкурсу фотографій:

10.1. Взяти участь у Конкурсі фотографій можуть фізичні особи, громадяни України, яким виповнилося 18 років та які зареєстровані в соціальній мережі Facebook та/або Instagram (далі – «Учасники»), мають відкриту персональну сторінку в соціальній мережі Facebook та/або Instagram, що налічує не менше 10 друзів або 10 підписників для мережі Instagram та створена не пізніше ніж за 1 календарний місяць до початку Акції, а також виконали умови Акції та Конкурсу фотографій, відповідно до цих Правил. Задля участі у Конкурсі фотографій Учаснику не потрібно купувати жодного продукту/товару або вносити плату за участь у Конкурсі фотографій.

10.2. Переможець – Учасник Конкурсу фотографій, що отримав право на Заохочення відповідно до даних Правил.

10.3. Заохочення – речі визначені у п.10.9.цих Правил, які надаються Організатором учаснику, що став переможцем Конкурсу фотографій.

10.4. Конкурс фотографій проводиться в електронному вигляді у соціальній мережі Фейсбук (Facebook): https://www.facebook.com та Інстаграм (Instagram) https://www.instagram.com. 10.5. Для того, щоб стати учасником Конкурсу фотографій необхідно відповідати усім вимогам, зазначеним в п. 10.1 цих Правил та протягом строку проведення Акції виконати наступні дії: - Бути «прихильником» офіційної сторінки Антошки в Facebook та/або Instagram, відповідно до звичаїв користування соціальною мережею Facebook та/або Instagram; - Відкрити публічний доступ до записів на сторінці власного профілю в соціальній мережі Facebook та/або Instagram.

10.6. В період з 4 по 23 вересня 2019 року на персональній сторінці в Facebook та/або Instagram Учаснику необхідно розмістити власне фото або фото дитини, законним представником якої є Учасник, зроблене з зі знаком «лайк» (піднятим до гори великим пальцем) в інста-рамці, які розміщені в Магазинах (п. 4 Правил) та помітити таке фото хештегом #Антошка22 (хештег – помітка, яка використовується у соціальних мережах і блогах для спрощеного пошуку інформації іншими учасниками і має вигляд значка «#»).

Знайти на офіційній сторінці Антошки в Facebook та/або Instagram допис з анонсом акції «День народження мережі магазинів АНТОШКА» та залишити будь який коментар по те, що Учасник бере участь в Акції

10.7. Кожен учасник може брати участь у Акції лише в одній соціальній мережі: Facebook або Instagram.

10.8. Порядок визначення переможців Конкурсу фотографій: - По закінченню строку проведення Акції, серед учасників Конкурсу фотографій, що виконали умови передбачені цими Правилами, у соціальній мережі Facebook та Instagram визначається 5 (п’ять) переможців (далі – «Переможець»), кожен з яких отримає одне заохочення з зазначених в п.10.9. Правил. - Визначення Переможців здійснюватиметься Організатором Акції «25» вересня 2019 року. - Результати Конкурсу фотографій будуть опубліковані Організатором Акції за посиланням 26 вересня 2019.

10.9. Заохочувальний фонд (далі - Заохочення «Супер приз» або Заохочення*):

1 приз - LEGO® City Космічна ракета і пункт управління запуском 60228 (1 штука);

2 приз - Ігровій набір Hot Wheels Водонапірна вежа (1 штука);

3 приз - Ігровий набір L.O.L. Surprise! Гламурний Кемпер (1 штука);

4 приз - Ігровий набір Playmobil Mission Rocket with Launch Site (1 штука);

5 приз - Квадрокоптер Syma X8HG 2.4 GHz з камерою, Red (1 штука).

* Під Заохоченням мається на увазі право на придбання Заохочення за 1 грн. з ПДВ.

10.10. Порядок надання Заохочення визначається Організатором самостійно та може бути змінений без попередніх повідомлень. Організатор власним рішенням визначає яке з Заохочень надається тому чи іншому Переможцю.

10.11. Організатор залишає за собою право замінити товар, що наведено в п. 10.9. Правил як Заохочення, на інший Товар того ж виробника та вартістю, не нижче від вартості товару, що наведено в 10.9. Правил як Заохочення.

10.12. Порядок отримання Заохочення:

- Для отримання заохочення Переможцям Конкурсу фотографій необхідно протягом 3 календарних днів з моменту розміщення результатів Конкурсу фотографій за посиланням https://antoshka.ua/antoshka22, надіслати (у відповідь на повідомлення про перемогу у Конкурсі фотографій) за наступним посиланням: https://www.facebook.com/antoshkacom особисте повідомлення з наступними даними: прізвище, ім’я та по батькові; номер контактного телефону; скан 1 та 2 сторінки паспорту; Магазин в якому буде отримано Заохочення. У вказаний строк після надіслання повідомлення Організатору Переможцю необхідно отримати Заохочення у Магазині, вказаному в повідомленні.

- Отримання Заохочення Переможцем відбувається в Магазині, який вказав переможець в особистому повідомленні, та за умови пред’явлення Переможцем оригіналу власного паспорту уповноваженому працівнику магазина Організатора.

- Учасники/Переможці Конкурсу фотографій несуть особисту відповідальність за достовірність наданої ними інформації Організатору.

- У разі неотримання Організатором в період, визначений п.10.12. цих Правил, інформації, необхідної для отримання Переможцями Заохочення, Заохочення визнається незатребуваним, а зазначені особи втрачають право на отримання відповідних Заохочень. Правилами Акції не передбачено зберігання незатребуваного Заохочення. - Заохочення не може бути затребуване повторно, грошова компенсація заохочення не видається.

- Організатор має право розпорядитися незатребуваним Заохоченням на свій розсуд.

- Переможець Конкурсу фотографій зобов'язаний отримати Заохочення особисто та не має права передавати право на отримання заохочення третім особам.

10.13. Організатор має право відмовити Учаснику Конкурсу фотографій в участі, якщо профіль (персональна сторінка) учасника Конкурсу фотографій в соціальній мережі Facebook та/або Instagram буде визнаний недостовірним, тобто з’ясується, що інформація Учасника у профілі відрізняється від наданої ним інформації згідно з п.10.12. Правил, тощо.

10.14. Організатор має право відмовити в наданні заохочення та позбавити права отримати відповідне заохочення обраному, згідно з цими Правилами, Переможцю Конкурсу фотографій який не надав згідно з п.10.12. цих Правил необхідну інформацію та/або надав неправдиві або неповні дані, що вимагаються в п.10.12. Правил, тощо.

10.15. Організатор не відшкодовує Переможцю вартість проїзду до Магазину, де буде відбуватися надання Заохочення, а також будь-які інші витрати, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Заохочення.

11. Учасники Акції: Взяти участь в Акції мають право фізичні особи віком від 18 років, що виконали умови та правила цієї Акції (до цього та надалі по тексту – «Учасники»).Участь в Акції обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України, з урахуванням обмежень, визначених в цих Правилах. До участі в Акції не допускаються такі особи: - власники, працівники та представники будь-якої компанії, залученої до проведення цієї Акції; - власники та працівники Організатора; - чоловік або дружина осіб, перелічених вище осіб; - найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, перелічених у вище осіб; - особи, які не виконали умови участі в Акції, порушили ці Правила та/або були дискваліфіковані; - неповнолітні особи, які не досягли повноліття на час проведення акції. Організатор, в тому числі його співробітники, які безпосередньо пов’язані з організацією та проведенням Акції, мають право перевірити вік та інші дані осіб, які бажають взяти участь в Акції, витребувати документи, що про них свідчать. Надання Учасником Акції недостовірних/некоректних даних для участі у Акції є підставою для позбавлення права такого Учасника Акції на отримання будь-яких заохочень.

12. У випадку повернення Учасником Товару, придбаного ним зі знижкою, Організатор повертає Учасникові вартість товару, яка була фактично сплачена Учасником.

13. Умови придбання Товару зі знижками, іншими акціями Умови даної Акції не перетинаються з будь-якими іншими акційними пропозиціями, діючими в цей період в Місцях проведення Акції. На Акцію не поширюються правила програми «Дисконтного клубу мережі магазинів «Антошка».

14. Відповідальність Організатора не виходить за межі вартості та кількості Заохочень, вказаних у цих Правилах. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

Учасники, беручи участь в Акції, підтверджують свою обізнаність щодо законодавства та нормативних документів, які пов’язані із отриманням та/або подальшим використанням Заохочення, в тому числі податкового. Організатор не несе відповідальності стосовно подальшого використання наданих Заохочень Учасниками після їх одержання Учасниками, та за неможливість Учасниками скористатись наданим Заохоченням з будь-яких причин.

Організатор має право відмовити у видачі Заохочень Учаснику, що отримав таке право, якщо такий Учасник не виконав інших умов цих Правил. При цьому такий Учасник не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації. Організатор не прийматиме до розгляду та/або не нестиме відповідальності за будь-які претензії, що пов'язані з втратою, пошкодженням, псуванням та ін. Заохочень після їх надання Учасникам. Організатор залишає за собою право продовжувати/скорочувати строк Акції та/або змінювати ці правила Акції на власний розсуд.

Учасник, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Учасник, що здобув право на отримання Заохочення зобов’язаний отримати таке Заохочення особисто. Передача права на отримання Заохочення третім особам або отримання Заохочення третіми особами не дозволяється та розцінюється Організатором як відмова від отримання Заохочення.

У випадку, якщо Учасник, який отримав право на Заохочення, з будь-яких причин, незалежних від Організатора, не має можливості отримати Заохочення, він не має право на отримання від Організатора будь-якої компенсації. Учасники, що отримали Заохочення не мають права вимагати виплати грошового еквіваленту вартості Заохочення замість нього, а також вимагати передачі ним замість Заохочення інших товарів або послуг. Усі Учасники погоджуються дотримуватись цих Правил.

Організатор не несе відповідальності за:

- достовірність наданої Учасниками інформації щодо їх персональних даних;

- невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками своїх обов’язків, передбачених цими Правилами.

Організатор не несе відповідальність за виконання зобов'язань опублікованих в цих правилах, в тому числі, стосовно Заохочень, у разі, коли Учасник, що отримав право на Заохочення «Супер приз», вчасно не звернувся до Магазину.

Заохочення не можуть бути обміняні на грошовий еквівалент, обміну на інші блага та поверненню не підлягають. У випадку, якщо Переможець конкурсів за певними причинами, не залежними від Організатора, не має можливості одержати Заохочення або відмовляється від Заохочення, він не має права на одержання будь-якої компенсації.

Організатор залишає за собою право проводити інтерв’ю з Переможцями та їх законними представниками, робити фото- та відеозйомку, в тому числі – у процесі вручення Заохочень, та публікувати отримані матеріали на своєму сайті, на будь-яких інших публічних ресурсах та в ЗМІ. Обов’язки зі сплати податків і зборів, встановлені чинним законодавством України, визначаються у відповідності до чинного законодавства України з урахуванням особливостей, встановлених цими Правилами.

Фактом участі в цій Акції Учасник підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції та несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації.

15. Персональні дані Учасник та його законний представник діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Беручи участь в Акції, кожен Учасник та його законний представник свідчить і підтверджує, що ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Організатором на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України. Учасник та його законний представник, беручи участь в Акції, підтверджує свою згоду про включення його персональних даних до баз персональних даних Організатора.

16. Порядок і спосіб інформування про умови Акції Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил та умов Акції в Місцях проведення Акції, розміщення скороченої інформації щодо механіки Акції на інформаційних матеріалах в Місцях проведення Акції та на сайті https://antoshka.ua/. Подробиці про умови акції та асортимент Учасник може також дізнатися у продавців-консультантів Магазинів або за телефоном «гарячої лінії» 0-800-306-063 з 9:00 до 21:00 (всі дзвінки зі стаціонарних номерів телефонів в межах території України, підконтрольній українській владі, є безкоштовними. Дзвінки з мобільних телефонів сплачуються згідно з тарифами відповідного оператора.).

17. Інші положення У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, що не урегульовані цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню. Результати Акції є остаточними і не підлягають перегляду.

Кто же вы?
 
Суперпапа
 
Супермама
Ура! Теперь вы с нами!

Позвольте нам отправлять вам только нужную информацию
укажите пол и возраст своих детей

Мальчик
Девочка
Далее
У меня
двое детей
готово
Спасибо!

Вы будете получать регулярную рассылку с выгодными предложениями и полезными статьями от antoshka.ua

До скорой встречи!

Ваш email уже зарегистрирован в Клубе Суперродителей