mobile-loader
×
 • Каталог
 • Малюки до року
 • Іграшки
 • Одяг
 • Взуття
 • Теми і персонажі
 • Прогулянки та подорожі
 • Дитяче харчування
 • Дитяча кімната
 • Догляд за дитиною
 • Все для годування
 • Транспорт для дітей
 • Спорт і відпочинок
 • Товари для мам
 • Все для школи
 • Органічні товари
 • Аксесуари
 • Подарункові сертифікати
 • Уцінені товари
0 (800) 306-063
Безкоштовно по Україні
0
0
0
Ваш кошик порожній

ПОЛОЖЕННЯ


про проведення Всеукраїнського конкурсу творчих робіт лялькових майстрів «Barbie: Пані України»:


Всеукраїнська мережа дитячих магазинів “Антошка” (ЧПТФ «Антошка»), ТОВ «ТойДіКо Україна» (офіційний ексклюзивний дистриб’ютор компанії Mattel, Inc в Україні) та творчий проект “КуклЬтура” (далі -Організатори) проводить творчий конкурс серед лялькових майстрів (далі - Учасники) "«Barbie: Пані України»:" (далі - Конкурс). Визначення переможців проходить на сайті www.antoshka-barbie.com.ua (далі – сайт проекту)


Мета та завдання Конкурсу:


- в незвичній ігровий формі познайомить з сучасними та історичними видатними жінками України.


- знайомство з видатними жінками, що власними силами досягли успіху, подарує відвідувачам надію у майбутнє, в успішність жінок в різних сферах життя, віру у свої сили у здійсненні мрій.


- У центрі уваги майстрів – одяг героїнь. Можна прослідкувати, як мода змінюється з роками, але дає можливість відобразити індивідуальність жінки, підкреслити її внутрішній світ та культуру, оточення та життєві позиції.1. Загальні положення


1.1. У Конкурсі можуть брати участь майстри, які мають бажання та здатність представити на Конкурс власні творчі доробки запропонованої тематики.


1.2. Перелік ляльок та юридичні погодження з героїнями проекту бере на себе ЧПТФ «Антошка»


1.3. Ляльок для обробки надає ЧПТФ «Антошка»


1.4. Готові роботи учасників є власністю ЧПТФ «Антошка».


1.5. На етапі надходження творчих доробок оргкомітет вивчатиме роботи на відповідність умовам Конкурсу, визначеним цим Положенням, та оприлюднюватиме їх на сайті проекту.


1.6. По завершенню Конкурсу на сайті проекту пройде відкрите голосування, що обере трьох переможців. Переможці нагороджуються грошовими призами від ЧПТФ «Антошка»2. Організатори та партнери Конкурсу


2.1.Організаторами конкурсу є Всеукраїнська мережа дитячих магазинів “Антошка” (ЧПТФ «Антошка»), ТОВ «ТойДіКо Україна» (офіційний ексклюзивний дистриб’ютор компанії Mattel, Inc в Україні) та творчий проект “КуклЬтура”


2.2. Для реалізації мети Конкурсу Організатори залишає за собою право на підставі чинного законодавства укладати угоди з юридичними особами та іншими суб'єктами (фізичними особами тощо).3. Права та обов'язки Сторін


3.1. Права та обов'язки Організаторів


3.1.1. Організатори зобов'язуються виставляти на сайті проекту Конкурсні роботи, що надійшли на визначену адресу за умови їх відповідності умовам Конкурсу.


3.1.2. Організатори залишають за собою право відхиляти матеріали, які не відповідають визначеній темі та умовам Конкурсу, правилам оформлення або надіслані пізніше визначеного терміну.


3.1.3. Організатори залишають за собою право перевіряти доробки учасників на ознаки плагіату та у випадку виявлення таких робіт - усувати їх від участі в Конкурсі.


3.1.4. Організатори забезпечують нагородження переможців Конкурсу.


3.2. Права та обов'язки Учасників:


3.2.1. Учасники Конкурсу мають право отримати обгрунтовану відповідь від Організаторів щодо відбору надісланого матеріалу для оприлюднення на сайті проекту та подальшої участі в Конкурсі, або щодо відмови від подальшого розгляду творчого доробку.


3.2.2. Учасники Конкурсу та особи, що відповідають за них, самостійно організують своє отримання призів за погодженням с ЧПТФ «Антошка».4. Умови Конкурсу


4.1. Учасники повинні дотримуватися умов Конкурсу, які регулюються цим Положенням, а також чинним законодавством України.


4.2. До участі в Конкурсі допускаються творчі роботи, що відповідають оголошеній тематиці та вимогам до змісту робіт.


4.3. Для участі в Конкурсі необхідно до 28 лютого 2021 року (включно) надіслати творчу роботу та відправити анкету та творчу доробку на адресу [email protected], цим самим надаючи дозвіл на публічне використання даних та Конкурсних робіт для оприлюднення на сторінці проекту, а також в інших інтересах, якщо вони не суперечать чинному законодавству України.


4.4. Кожен учасник не обмежений у кількості конкурсних робіт. При цьому теми творчих робіт мають відповідати темі Конкурсу.


4.5. До розгляду не будуть прийняті роботи, які містять образи й нецензурну лексику, пропагують насильство, жорстокість, розпалюють расову, національну та релігійну ворожнечу.


4.6. Роботи, які містять ознаки порушення авторських прав, будуть усунуті від участі в Конкурсі. Організатори залишають за собою право перевіряти доробки учасників на ознаки плагіату, в тому числі, спеціальними програмними засобами.


4.7. З метою підтвердження авторства творчої доробки


передбачається можливість проведення співбесіди з автором надісланої роботи. 4.8. Умови Конкурсу виставляються на сайті Організаторів за адресою www.antoshka-barbie.com.ua5. Терміни проведення Конкурсу


5.1. Конкурс проводитиметься у два етапи, які передбачають:


I етап (прийом робіт):


- початок Конкурсу — 15 березня (з офіційним оголошенням на веб-ресурсах «Антошка», сторінках в соціальних мережах, а також на сторінках партнерів);


- прийом та публікація на сайті Конкурсу творчих доробків - до 15 березня.


II етап (оцінювання робіт та визначення переможців):


- відкрите голосування відвідувачів сайту за творчі роботи учасників Конкурсу, визначення переможців – 15 березня – 18 квітня;


- нагородження переможців Конкурсу - після 18 квітня 2021р (вказуватиметься додатково).


5.2. Організатор Конкурсу має право вносити зміни до умов Конкурсу, а також до термінів його проведення, про що також інформуватиме публічно на сторінці Конкурсу www.antoshka-barbie.com.ua6. Критерії оцінки Конкурсних робіт


6.1. Зараховуватимуться роботи, надіслані в установлений термін та відповідно до тематики Конкурсу


6.2. Творчі роботи оцінюватимуть відвідувачі сайту конкурсу.


6.3. Пріоритетом при визначенні переможців є гострота творчого задуму та реалізації ідеї, авторський підхід і оригінальність в оформленні роботи.


6.4. Кожен відвідувач може віддати свій голос лише трьом роботам.


6.5 Відвідувач обирає першу роботу, вказує свій номер телефону та отримує код підтвердження у смс-повідомленні.


6.6 Після цього відвідувач може обрати ще дві роботи для голосування, загалом до трьох штук робот.


6.7 Після 18 квітня з сайту проекту збираються дані про набрані голоси і оприлюднюються в соцмережах Організаторів проекту.7. Нагородження переможців


7.1. Майстри трьох ляльок, які наберуть більшість голосів, отримують три грошових призи: 5000 грн за перше місце, 3000 грн за друге и 1000 грн за третє.


7.2. Інформація про призи розміщуватиметься на сторінці Конкурсу та оприлюднюється у соцмережах.


7.3. Переможці зобов’язуються надати Організаторам свої ІПН для того, щоб Організатор сплатив за них податки за отримані призи. Якщо дані надані не будуть протягом 1 тижня з моменту оголошення переможців, сплата податків вважається обов’язком Переможця.8. Обробка персональних даних


Кожен Учасник Конкурсу, а також особи що беруть участь у голосуванні, заповненням ними анкети надають Організатору (ППТФ «Антошка») відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" згоду на обробку своїх персональних даних у такому обсязі: прізвище, ім’я, по-батькові, номери телефонів, адреси електронної пошти, дату народження, а також на використання персональних даних, що передбачає право Організатора щодо їх обробки, в тому числі використання персональних даних в маркетингових цілях, дії щодо їх захисту, а також дії щодо надання часткового або повного права на обробку персональних даних іншим суб'єктам відносин, пов'язаних із персональними даними; поширення персональних даних, що передбачає дії Організатора щодо передачі відомостей про фізичну особу в маркетингових цілях.


Ця згода діє весь час до моменту припинення обробки персональних даних


Переглянути оригінал документу

Кто же вы?
 
Суперпапа
 
Супермама
Ура! Теперь вы с нами!

Позвольте нам отправлять вам только нужную информацию
каужите пол и возраст своих детей

Хлопчик
Дівчинка
Далі
У мене
дві дитини
готово
Дякуємо!

Вы будете получать регулярную рассылку с выгодными предложениями и полезными статьями от antoshka.ua

До скорой встречи!

Ваш email уже зарегистрирован в Клубе Суперродителей