Автокрісло Chicco Cosmos Ombra 0+/1
Доставка в
Безкоштовно
Відправимо завтра
Безкоштовно
Відправимо завтра
Безкоштовно
Опис
Надійний друг малюків під час поїздок та подорожей! Автокрісло Chicco Cosmos Ombra 0+/1 розроблено для комфорту та безпеки дитини у поїздках від народження до 4-х років. Автокрісло Cosmos відповідає європейському стандарту безпеки ECE R44/04.
Безпека:внутрішній каркас крісла зроблений з пінополістиролу, міцного ударопоглинаючого матеріалу, який захищає дитину від перевантажень.
Установка: від народження та до 13 кг встановлюйте автокрісло проти ходу руху; від 9 до 18 кг автокрісло фіксується по ходу руху.
Комфорт автокрісла Chicco Cosmos Ombra 0+/1:
- адаптується до зросту дитини від народження до 4-х років;
- для найменших (до 6 кг) передбачений спеціальний адаптер-вкладиш, який гарантує правильне та безпечне положення дитини в автокріслі;
- м'яка оббивка забезпечує комфорт під час далеких поїздок;
- 4 рівня нахилу сидіння дозволяє вибирати між відпочинком у дорозі та спостереженням за навколишнім світом;
- вага: 7.8 кг.
Увага! Колір виробу може дещо відрізнятися від зображення на екрані залежно від налаштувань вашого пристрою.
| Країна реєстрації бренду | Італія |
|---|---|
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Довжина товару (см) | 54 |
| Ширина товару (см) | 44 |
| Висота товару (см) | 63 |
| Вага в упаковці (кг) | 7.8 |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Додаткові характеристики | регульоване положення спинки, регулювання по висоті, стандарт ECE R 44/04 |
| Вага дитини | 0-18 кг |
| Бренд | Chicco |
| Вид товару | автокрісла група 0-1 (0-18 кг) |
| Ремені кріплення в автомобіль | ремені |
| Матеріал | метал, пінопласт, пластик, текстиль |
| Колір | сірий |
Характеристики
6 990₴
| Країна реєстрації бренду | Італія |
|---|---|
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Довжина товару (см) | 54 |
| Ширина товару (см) | 44 |
| Висота товару (см) | 63 |
| Вага в упаковці (кг) | 7.8 |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Додаткові характеристики | регульоване положення спинки, регулювання по висоті, стандарт ECE R 44/04 |
| Вага дитини | 0-18 кг |
| Бренд | Chicco |
| Вид товару | автокрісла група 0-1 (0-18 кг) |
| Ремені кріплення в автомобіль | ремені |
| Матеріал | метал, пінопласт, пластик, текстиль |
| Колір | сірий |
6 990₴
Каталог
Іграшки
Одяг
Взуття
Товари для мам
Годування
Гігієна
Кімната
Харчування
Прогулянки
Школа