Автокрісло Chicco Gro-Up Black
Код:
8361553
В наявності
Немає в наявності
6 990
Доставка в
Самовивіз із магазинів
Безкоштовно
Нова Поштана відділення/поштомат
Відправимо завтра
Безкоштовно
Нова Пошта кур'єром
Відправимо завтра
Безкоштовно
Опис
Автокрісло Chicco Gro-Up Black
Автокрісло Chicco Gro-Up Black належить до групи 1/2/3 і забезпечує безпеку для дитини від 9 місяців до 12 років. Автокрісло Gro-Up відповідає європейському стандарту безпеки ECE R44/04.
Особливості автокрісла Chicco Gro-Up Black:
- Завдяки регульованим по висоті підголівника і ременів безпеки, автокрісло адаптується до росту дитини від 9 місяців до 12 років (вагою 9-36 кг).
- Для максимального комфота і безпеки крісло повторює форму тіла дитини, а для самих маленьких в комплекті є знімний вкладиш.
- Регулювання нахилу спинки забезпечує зручність для сну і неспання під час тривалих поїздок.
- Монолітна структура автокрісла гарантує міцність і стійкість, а поглиблені м'які бічні крила і підголівник – захист від бокового удару.
- Діти вагою 9-18 кг пристібаються 5-ти точковими ременями безпеки автокрісла (група 1), а при вазі 15-36 кг – 3-х точковим ременем безпеки автомобіля (група 2/3).
- Чохол придатний для машинного прання при 30 градусів C.
Увага! Колір виробу може дещо відрізнятися від зображення на екрані залежно від налаштувань вашого пристрою.
| Країна реєстрації бренду | Італія |
|---|---|
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Додаткові характеристики | оббивка знімна, регульоване положення спинки, ремені безпеки, стандарт ECE R 44/04 |
| Вага дитини | 9-36 кг |
| Можливість встановити на базу | ні |
| Бренд | Chicco |
| Вид товару | автокрісла група 1-2-3 (9-36 кг) |
| Ремені кріплення в автомобіль | система ISOFIX |
| Матеріал | метал, пластик, текстиль |
| Колір | чорний |
Характеристики
Автокрісло Chicco Gro-Up Black
Автокрісло Chicco Gro-Up Black
6 990₴
| Країна реєстрації бренду | Італія |
|---|---|
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Додаткові характеристики | оббивка знімна, регульоване положення спинки, ремені безпеки, стандарт ECE R 44/04 |
| Вага дитини | 9-36 кг |
| Можливість встановити на базу | ні |
| Бренд | Chicco |
| Вид товару | автокрісла група 1-2-3 (9-36 кг) |
| Ремені кріплення в автомобіль | система ISOFIX |
| Матеріал | метал, пластик, текстиль |
| Колір | чорний |
Автокрісло Chicco Gro-Up Black
6 990₴
6 990
Каталог
Іграшки
Одяг
Взуття
Товари для мам
Годування
Гігієна
Кімната
Харчування
Прогулянки
Школа
Також можуть зацікавити