Автокрісло Chicco My Seat Air i-Size Blue 1/2/3
Доставка в
Безкоштовно
Відправимо завтра
Безкоштовно
Відправимо завтра
Безкоштовно
Опис
Все дитинство разом! Автокрісло Chicco MySeat i-Size Air Blue 1/2/3 із текстилем 3D AirMesh*, розроблене для безпечних та комфортних поїздок дитини від 15 місяців до 12 років. Автокрісло MySeat i-Size Air відповідає європейським вимогам безпеки ECE R129/03 (i-Size)**, оснащене системою кріплення Isofix.
Переваги Chicco MySeat i-Size Air Blue 1/2/3:
- інноваційний каркас із внутрішньою системою циркуляції повітря;
- 3 рівні нахилу сидіння та 13 рівнів висоти підголівника для адаптації автокрісла під зріст дитини;
- анатомічний вкладиш для зручності та комфорту (використовується для дітей зростом від 76 до 87 см);
- 5-точкові ремені безпеки з м'якими накладками для більшої надійності;
- Side Safety System — додаткова система захисту від бічного удару;
- призначений для дітей: від 15 місяців до 12 років (зростом від 76 до 150 см);
- розміри автокрісла в упаковці (ДхВхШ): 69х48х47 см;
- рекомендації щодо догляду: дозволене прання знімного чохла при 30 градусах C.
Установка автокрісла Chicco MySeat i-Size Air:
- Кріплення Isofix — для максимальної стійкості та надійності автокрісло кріпиться до металевих петлів автомобіля за допомогою роз'ємів Isofix та якірного ременя Top Tether.
- Система ярликів Fit-Kit — ярлики-підказки, які допомагають швидко розібратися, як правильно встановити автокрісло та як використовувати систему безпеки.
- Група 1 — для дітей вагою від 15 кг, на зріст від 76 до 105 см автокрісло встановлюється "по ходу руху". Дитина пристібається 5-точковими ременями безпеки (до 21 кг).
- Група 2/3 — діти зростом від 100 до 150 см пристібаються за допомогою 3-точкового ременя безпеки автомобіля. Установка крісла "по ходу руху".
*3D AirMesh — це повітряні канали в текстилі автокрісла, які прискорюють відведення вологи та забезпечують максимальну вентиляцію.
**ECE R129 (i-Size) — новий європейський стандарт безпеки для дитячих автокрісел, що замінює існуючий стандарт ECE R44.
Стандарт ECE R129 (i-Size) зобов'язує тестувати автокрісла на бічну безпеку та використовувати при цьому інноваційні манекени Q, що мають більшу кількість датчиків. Стандарт ECE R129 (i-Size) має високі вимоги до виробників дитячих автокрісел та покликаний збільшити безпеку дітей в автомобілі.
Увага! Колір виробу може дещо відрізнятися від зображення на екрані залежно від налаштувань вашого пристрою.
| Країна реєстрації бренду | Італія |
|---|---|
| Стать | хлопчик |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Додаткові характеристики | регульоване положення спинки, регулювання по висоті, стандарт ECE R 129 |
| Вага дитини | 15-36 кг |
| Можливість встановити на базу | ні |
| Бренд | Chicco |
| Вид товару | автокрісла група 1-2-3 (9-36 кг) |
| Ремені кріплення в автомобіль | система ISOFIX |
| Матеріал | метал, пінопласт, пластик, текстиль |
| Колір | синій |
Характеристики
15 990₴
| Країна реєстрації бренду | Італія |
|---|---|
| Стать | хлопчик |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Додаткові характеристики | регульоване положення спинки, регулювання по висоті, стандарт ECE R 129 |
| Вага дитини | 15-36 кг |
| Можливість встановити на базу | ні |
| Бренд | Chicco |
| Вид товару | автокрісла група 1-2-3 (9-36 кг) |
| Ремені кріплення в автомобіль | система ISOFIX |
| Матеріал | метал, пінопласт, пластик, текстиль |
| Колір | синій |
15 990₴
Каталог
Іграшки
Одяг
Взуття
Товари для мам
Годування
Гігієна
Кімната
Харчування
Прогулянки
Школа