Автокрісло Chicco Unico Plus Blue 0-36 кг
Доставка в
Безкоштовно
Відправимо завтра
Безкоштовно
Відправимо завтра
Безкоштовно
Опис
Для безпеки дітей під час поїздки в транспорті необхідно використовувати автокрісло. Автокрісло Chicco Unico Plus Blue 0-36 кг створено для дітей з народження. Воно кріпиться до металевих петель автомобіля завдяки роз'ємам Isofix і якірному ременю Top Tether. Щоб переконатися в правильності кріплення автокрісла, можна використовувати спеціальну систему ярликів-підказок Fit-Kit.
Особливості автокрісла Chicco Unico Plus Blue 0-36 кг:
- створено для дітей з народження до 12 років (максимальна вага дитини — 36 кг);
- розміри — 49х57х60-78 см;
- нахил сидіння можна регулювати в 3-х положеннях;
- регульована висота підголівника;
- є анатомічний вкладиш для новонароджених малюків до 6 кг;
- 5-точкові ремені безпеки з м’якими накладками;
- сидіння обертається на 360 градусів;
- додатковий захист від бічних ударів Side Safety System;
- чохол автокрісла можна прати в пральній машинці при температурі 30 градусів за Цельсієм;
- кріпиться за допомогою системи Isofix;
- відповідає європейському стандарту безпеки ECE R44/04.
Рекомендації щодо використання автокрісла:
- група 0+ (максимальна вага малюка — 13 кг): необхідно встановлювати крісло проти руху, при цьому відключивши подушки безпеки. До комплекту входить м’який вкладиш;
- група 1 (вага дитини 9-18 кг): необхідно встановлювати крісло по ходу руху. В даному випадку використовуються 5-точкові ремені безпеки;
- група 2/3 (вага дитини 15-36 кг): необхідно встановлювати крісло по ходу руху. В даному випадку дитина пристібається 3-точковими ременями безпеки.
Увага! Колір виробу може дещо відрізнятися від зображення на екрані залежно від налаштувань вашого пристрою.
| Країна реєстрації бренду | Італія |
|---|---|
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Додаткові характеристики | регульоване положення спинки |
| Вага дитини | 0-36 кг |
| Можливість встановити на базу | ні |
| Бренд | Chicco |
| Вид товару | автокрісла група 0-1-2 (0-30 кг) |
| Ремені кріплення в автомобіль | ремені, система ISOFIX |
| Матеріал | метал, пластик, текстиль |
| Колір | синій |
Характеристики
11 490₴
| Країна реєстрації бренду | Італія |
|---|---|
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Додаткові характеристики | регульоване положення спинки |
| Вага дитини | 0-36 кг |
| Можливість встановити на базу | ні |
| Бренд | Chicco |
| Вид товару | автокрісла група 0-1-2 (0-30 кг) |
| Ремені кріплення в автомобіль | ремені, система ISOFIX |
| Матеріал | метал, пластик, текстиль |
| Колір | синій |
11 490₴
Каталог
Іграшки
Одяг
Взуття
Товари для мам
Годування
Гігієна
Кімната
Харчування
Прогулянки
Школа