Автокрісло Cybex Anoris T i-Size Deep Black
Доставка в
Безкоштовно
Відправимо завтра
Безкоштовно
Відправимо завтра
Безкоштовно
Опис
Автокрісло Cybex Anoris T i-Size Deep Black — безкомпромісна безпека. Модель, спрямована вперед, забезпечує безпеку з точки зору активного і пасивного захисту. Стежте за своєю дитиною в дзеркалі заднього виду, щоб бути упевненим, що вона безпечно подорожує в автокріслі Anoris T i-Size. Революційна технологія подушки безпеки забезпечує миттєвий захист дитини.
Особливості автокрісла Cybex Anoris T i-Size Deep Black:
- при лобовому зіткненні подушка безпеки надувається повітрям впродовж мілісекунд, захищаючи голову, шию, тіло дитини від сили удару;
- форма подушки безпеки — С-образная навколо тулуба: розроблена для відвертання миттєвого руху дитини вперед, зменшення тиску на живіт і упевненості, що дитина залишається на місці у разі зіткнення автомобіля;
- розміри в складеному вигляді: 61х44х66 см;
- комплектація: інтегрована база з кріпленнями Isofix, вбудована подушка безпеки на основі революційної технології, інструкція.
Дослідження показує, що більшість батьків встановлюють автокрісло обличчям вперед до того, як дитина досягне рекомендованого віку чотирьох років. З Anoris T i-Size можна прийняти таке рішення, не порушуючи правила безпеки.
Увага! Колір виробу може дещо відрізнятися від зображення на екрані залежно від налаштувань вашого пристрою.
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
|---|---|
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Довжина товару (см) | 44 |
| Ширина товару (см) | 66 |
| Висота товару (см) | 61 |
| Вага в упаковці (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | оббивка знімна, спинка і підголівник |
| Вага дитини | 9-21 кг |
| Можливість встановити на базу | ні |
| Бренд | Cybex |
| Вид товару | автокрісла група 1 (9-18 кг) |
| Ремені кріплення в автомобіль | система ISOFIX |
| Матеріал | метал, пластик, текстиль |
| Колір | чорний |
Характеристики
27 590₴
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
|---|---|
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Довжина товару (см) | 44 |
| Ширина товару (см) | 66 |
| Висота товару (см) | 61 |
| Вага в упаковці (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | оббивка знімна, спинка і підголівник |
| Вага дитини | 9-21 кг |
| Можливість встановити на базу | ні |
| Бренд | Cybex |
| Вид товару | автокрісла група 1 (9-18 кг) |
| Ремені кріплення в автомобіль | система ISOFIX |
| Матеріал | метал, пластик, текстиль |
| Колір | чорний |
27 590₴
Каталог
Іграшки
Одяг
Взуття
Товари для мам
Годування
Гігієна
Кімната
Харчування
Прогулянки
Школа