Автокрісло-коляска Doona Child Flame Red
Доставка в
Безкоштовно
Відправимо завтра
Безкоштовно
Відправимо завтра
Безкоштовно
Опис
Автокрісло-коляска Doona Child Flame Red - інноваційна модель, оснащена вбудованими колесами. Її можна використовувати в якості автокрісла для поїздок в автомобілі і авіаперельотів. Вона легко трансформується в люльку-переноску групи 0+ або компактну прогулянкову коляску: автокрісло знімається з сидіння, одним рухом розкладаються колеса, висувається ручка.
Doona Child Flame Red має наступні переваги:
- відповідність сучасним стандартам безпеки: ECE R44 / 04;
- стінки вироби виготовлені з двох шарів пластмаси з прошарками з пінополістиролу, піни і текстилю;
- складена ручка автокрісла впирається в спинку сидіння, приймаючи на себе основний удар при фронтальному зіткненні;
- п'ятиточкові ремені безпеки з м'якими накладками;
- при використанні в якості коляски спрацьовує система Click - страховка від мимовільного складання-розкладання;
- невеликі надувні колеса надають виробу маневреність.
Автокрісло-коляска Doona Child Flame Red укомплектована знімним вкладишем для новонароджених. Він виготовлений з гіпоалергенної вугільно-бамбуковій тканини, яка має антибактеріальні властивості.
Увага! Колір виробу може дещо відрізнятися від зображення на екрані залежно від налаштувань вашого пристрою.
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
|---|---|
| Стать | дівчинка |
| Довжина товару (см) | 66 |
| Ширина товару (см) | 44 |
| Висота товару (см) | 60 |
| Довжина упаковки (см) | 73 |
| Ширина упаковки (см) | 42 |
| Висота упаковки (см) | 47 |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Додаткові характеристики | люлька, наявність коліс, наявність системи складання, ремені безпеки, стандарт ECE R 44/04 |
| Вага дитини | 0-13 кг |
| Можливість встановити на базу | ні |
| Бренд | Doona |
| Вид товару | автокрісла група 0+ (0-13 кг) |
| Ремені кріплення в автомобіль | ремені, система ISOFIX |
| Колір | червоний |
Характеристики
17 999₴
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
|---|---|
| Стать | дівчинка |
| Довжина товару (см) | 66 |
| Ширина товару (см) | 44 |
| Висота товару (см) | 60 |
| Довжина упаковки (см) | 73 |
| Ширина упаковки (см) | 42 |
| Висота упаковки (см) | 47 |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Додаткові характеристики | люлька, наявність коліс, наявність системи складання, ремені безпеки, стандарт ECE R 44/04 |
| Вага дитини | 0-13 кг |
| Можливість встановити на базу | ні |
| Бренд | Doona |
| Вид товару | автокрісла група 0+ (0-13 кг) |
| Ремені кріплення в автомобіль | ремені, система ISOFIX |
| Колір | червоний |
17 999₴
Каталог
Іграшки
Одяг
Взуття
Товари для мам
Годування
Гігієна
Кімната
Харчування
Прогулянки
Школа