Автокрісло Renolux Olymp Carbon
Код:
8003615
В наявності
Немає в наявності
13 900
Доставка в
Самовивіз із магазинів
Безкоштовно
Нова Поштана відділення/поштомат
Відправимо завтра
Безкоштовно
Нова Пошта кур'єром
Відправимо завтра
Безкоштовно
Опис
Автокрісло Renolux Olymp Carbon
Автокрісло Renolux Olymp Carbon – чудовий вибір для безпеки та комфорту вашого малюка. Підголовник, що регулюється, в декількох позиціях забезпечить ідеальне положення тіла для повноцінного відпочинку під час їзди. Дихаючи матеріали, європейські стандарти безпеки та посилений захист крісла ідеально підійдуть для міських поїздок та тривалих подорожей.
Особливості автокрісла Renolux Olymp Carbon:
- вага дитини: від 9 до 36 кг;
- вік дитини: від 9 місяців до 12 років;
- фіксація крісла за допомогою системи Isofix та якірного ременя Toptether;
- фіксація дитини в кріслі за допомогою 5-точкових ременів безпеки з м'якими накладками;
- регулювання по висоті за допомогою підголівника у 12 позиціях (від 76 до 150 см);
- нахил сидіння в 3-х положеннях;
- посилений бічний захист;
- ергономічна форма сидіння з м'яким вкладишем для новонароджених та вкладишем-подушечкою для старших дітей;
- інноваційна технологія Softness із сталевого каркасу для поглинання сили удару;
- подушки бічного захисту;
- установка по ходу руху автомобіля;
- знімна оббивка гіпоалергенного складу (прання в делікатному режимі);
- вентиляційна система для оптимального мікроклімату;
- хороші результати в краш-тесті ADAC;
- легкість та надійність в установці;
- на заданій частині розташована зручна ніша для зберігання ременів безпеки;
- відповідає Європейським вимогам безпеки ECE R44/04 та стандарту I-Size.
Увага! Колір виробу може дещо відрізнятися від зображення на екрані залежно від налаштувань вашого пристрою.
| Країна реєстрації бренду | Франція |
|---|---|
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Додаткові характеристики | оббивка знімна, регульоване положення спинки, регулювання по висоті, ремені безпеки, стандарт ECE R 44/04 |
| Вага дитини | 9-36 кг |
| Можливість встановити на базу | ні |
| Бренд | Renolux |
| Вид товару | автокрісла група 1-2-3 (9-36 кг) |
| Ремені кріплення в автомобіль | ремені, система ISOFIX |
| Матеріал | пластик, поліуретан, сталь, текстиль |
| Колір | чорний |
Характеристики
Автокрісло Renolux Olymp Carbon
Автокрісло Renolux Olymp Carbon
13 900₴
| Країна реєстрації бренду | Франція |
|---|---|
| Стать | дівчинка, хлопчик |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Додаткові характеристики | оббивка знімна, регульоване положення спинки, регулювання по висоті, ремені безпеки, стандарт ECE R 44/04 |
| Вага дитини | 9-36 кг |
| Можливість встановити на базу | ні |
| Бренд | Renolux |
| Вид товару | автокрісла група 1-2-3 (9-36 кг) |
| Ремені кріплення в автомобіль | ремені, система ISOFIX |
| Матеріал | пластик, поліуретан, сталь, текстиль |
| Колір | чорний |
Автокрісло Renolux Olymp Carbon
13 900₴
13 900
Каталог
Іграшки
Одяг
Взуття
Товари для мам
Годування
Гігієна
Кімната
Харчування
Прогулянки
Школа
Також можуть зацікавити