mobile-loader
×
  • Каталог
  • Малыши до года
  • Игрушки
  • Одежда
  • Обувь
  • Темы и персонажи
  • Прогулки и путешествия
  • Детское питание
  • Детская комната
  • Уход за ребенком
  • Все для кормления
  • Транспорт для детей
  • Спорт и отдых
  • Товары для мам
  • Все для школы
  • Органические товары
  • Аксессуары
  • Электроника и гаджеты
0 (800) 306-063
бесплатно по Украине
0
0
0
Ваша корзина пуста

Офіційні Правила проведення Акції

«Сертифікат на наступну покупку»

(далі за текстом – «Правила»)



1. Терміни та загальні положення Правил:


1.1. Організатор - ТОВ «ПРОКТЕР ЕНД ГЕМБЛ УКРАЇНА» (надалі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора: вул. Набережно-Хрещатицька, буд. 5/13 А, м. Київ, 04070, Україна; ЄДРПОУ 19341005


1.2. Виконавець - Приватне підприємство Торгівельна фірма «Антошка» (надалі – «Виконавець»). Місцезнаходження Виконавця: вул. Боженка, буд. 19, м. Одеса, 65098, Україна; ЄДРПОУ 25030516


1.3. Акція - Акція під назвою «Сертифікат на наступну покупку» (в тексті даних Правил іменується – «Акція»), що проводиться з метою рекламування та збільшення обсягів продажу продукції Організатора, яка виробляється та реалізується під торговельними марками Pampers з метою привернення уваги споживачів та стимулювання придбання продукції, що розповсюджується Організатором в рамках його господарської комерційної діяльності. Перелік продукції, що бере участь в Акції: будь-яка продукція під ТМ Pampers (далі – «Акційна продукція»).


1.4. Територія проведення Акції - Акція проводиться на території України, окрім тимчасово окупованої території на якій органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження (частини Донецької та Луганської областей, Автономна Республіка Крим та місто Севастополь), в мережі магазинів «Антошка». Інтернет-магазин «Антошка» не приймає участі в Акції. Виконавець/залучені ними треті особи надсилає (вручає) Заохочення Переможцям Акції лише в межах Території проведення Акції.


1.5. Строк проведення Акції – період, протягом якого Учасники Акції мають можливість прийняти участь в Акції та який триває з 09:00 год. 16.05.2021 року по 19:00 год. 30.06.2021 року включно. 1.6. Правила Акції розміщуються на сайті Antoshka.ua (далі – Сайт) у межах строку проведення акції.


Увага! Ця Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди, чи умовами конкурсу. Придбання продукції, яка виробляється та реалізується під торговельною маркою Pampers не вважається сплатою грошових коштів за участь в Акції.


1.7. Правила Акції можуть бути змінені та/або доповнені Акції за вказівкою Організатора протягом усього Строку проведення Акції та протягом строку отримання Заохочень Акції. Зміна та/або доповнення Правил Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та оприлюднення шляхом розміщення нової редакції Правил на Сайті. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до Правил.


1.8. Заохочення Акції можуть бути отримані Учасниками Акції, що здобули право на отримання таких Заохочень Акції, тільки за умови виконання всіх вимог, передбачених цими Правилами.


1.9. Ця Акція дійсна лише для кінцевих споживачів Акційної продукції, що здійснюють її придбання для власного споживання без комерційної мети.


2. Фонд Заохочень Акції


2.1. Фонд Заохочень Акції (надалі – «Заохочення») включає в себе:


2.1.1. Заохочення 1: подарунковий сертифікат магазину «Антошка» номіналом 50,00 грн. (п’ятдесят грн. 00 коп.) з ПДВ. Загальна кількість становить 5 000 сертифікатів;


2.1.2. Заохочення 2: подарунковий сертифікат магазину «Антошка» номіналом 100,00 грн. (сто грн. 00 коп.) з ПДВ. Загальна кількість становить 2 000 сертифікатів;


Подарунковий сертифікат магазину «Антошка» (далі – Сертифікат) дає право його предʼявнику при наступному розрахунку за товари, які купуються в магазині «Антошка» на території проведення Акції, на придбання товарів на суму рівну номіналу Сертифікату. У разі перевищення вартості покупки над номіналом Сертифікату, предʼявник Сертифікату має право на використання Сертифікату в розмірі номіналу Сертифікату з доплатою решти суми вартості придбаного товару.


Якщо сума покупки є меншою ніж номінальна вартість Сертифікату то різниця між ціною товару (послуги) та номіналом Сертифікату утримувачу не компенсується, не переноситься при наступних покупках, виплаті у будь-якій формі не підлягає.


Сертифікат може бути використаний Учасником Акції з 16.05.2021 р. по 18.07.2021 р. включно .Сертифікат, що не був використаний до зазначеної дати вважається таким, що втратив свою дію. Жодних відшкодувань Учаснику Акції у звʼязку з такою втратою дії Сертифікату, Організатор або Виконавець не здійснює.


Мережа магазинів «Антошка», залишає за собою право змінювати порядок і правила використання своїх сертифікатів, у зв’язку з чим Організатор/Виконавець Акції не бере на себе жодної відповідальності щодо можливої не згоди Учасників з порядком використання сертифікатів, не зобов’язаний врегульовувати можливі претензії Учасників та вирішувати будь-які інші питання, пов’язані з використання переможцями сертифікатів.


Організатор/Виконавець Акції звільняється від відповідальності за наслідки втрати чи передачі Учасником такого сертифікату третій особі. Втрачений сертифікат відновленню не підлягає.


Учасник має право отримати 50 (п’ятдесят) Заохочень 1 за весь період Акції. Учасник має право отримати 20 (двадцять) Заохочень 2 за весь період Акції.


За 1 (одним) чеком можна отримати лише 1 (одне) Заохочення.


Увага! Заохочення Акції учасник має право отримати, за умови наявності Заохочення у відповідному магазині «Антошка».


2.2. Детальні характеристики Заохочень, тощо, визначаються на розсуд Організатора та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Заміна Заохочень грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Виконавець, Організатор Акції не несуть гарантійних зобов’язань щодо якості, строку придатності, строку служби Заохочень. Заохочення можуть не відповідати очікуванням Учасників.


2.3. Організатор, Виконавець, не несуть відповідальності щодо подальшого використання Заохочень Переможцями Акції після отримання таких Заохочень Переможцями, та не відповідають за неможливість Переможців Акції скористатись отриманими Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень.


2.4. Кількість Заохочень обмежена та складає визначену цими Правилами кількість. Організатор Акції залишає за собою право збільшити/змінити фонд заохочення Акції, або включити в Акцію додаткові заохочення, не передбачені цими Правилами шляхом одностороннього внесення відповідних змін до цих Правил.


2.5 Переможець Акції, отримуючи відповідне Заохочення Акції, розуміє, що таке Заохочення є доходом цього Переможця Акції та вважається додатковим благом, що відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь такої фізичної особи, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами діючого законодавства України. Та це може, відповідно, вплинути на умови отримання такою фізичною особою – переможцем Акції державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо. Переможець Акції, при цьому, самостійно приймає рішення про участь в Акції та отримання ним Заохочення та наслідки таких дій. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцями Акції додаткового блага (доходу) у вигляді Заохочень Акції.


2.6. Організатор Акції має право на власний розсуд розпоряджатися Заохоченнями Акції, що не були вручені.


2.7. Організатор Акції має право без внесення змін до цих Правил, проводити додаткові визначення Переможців, які отримують право на отримання Заохочень, які не були врученні. Строки проведення додаткових визначень Переможців, перелік заохочень, а також іншу інформацію Організатор Акції розміщує у вигляді повідомлення на сайті antoshka.ua


3. Учасники Акції, їх права та обов'язки


3.1. Учасниками Акції можуть бути виключно дієздатні громадяни України, які на момент прийняття рішення про участь в Акції набули повної цивільної дієздатності (у зв'язку із досягненням 18 років або згідно з нормами чинного законодавства України), які проживають на території України, які безумовно погодились із зазначеними Правилами, підтвердили свою участь в ній за відсутності будь-яких обмежень щодо участі та виконали всі умови цих Правил (в тексті даних Правил іменуються – «Учасники Акції» або «Учасники»).


3.2. Не визнаються Учасниками Акції та не мають права брати в ній участь:


- працівники, Виконавця, Організатора, та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);


- працівники будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці або проведенні Акції та їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);


- іноземці та особи без громадянства;


- особи, яким на момент заповнення анкети ще не виповнилось 18 років;


- недієздатні особи.


3.3. Учасники мають права і несуть обов'язки, встановлені чинним законодавством України, а також цими Правилами.

3.4. Учасник під час участі у Акції зобов’язується:

- дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України;

- вказувати повну, коректну та достовірну інформацію, що вимагається цими Правилами у відповідних випадках;

- свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;

- не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність його участі та участі інших Учасників в Акції;

- зберігати чек, що підтверджує придбання Акційної продукції до 18.06.2021 року включно та надати на вимогу Виконавця та/або Організатора чек для додаткової перевірки на дотримання вимог Правил.

3.5. Беручи участь в Акції, Учасник тим самим підтверджує своє ознайомлення з цими Правилами та повну й безумовну згоду з ними, а також надає згоду Виконавцю та Організатору на збір та обробку своїх персональних даних для цілей, зазначених в цих Правилах. Підтвердженням згоди на участь в Акції, згоди з Правилами та згоди на збір та обробку своїх персональних даних для цілей, зазначених в цих Правилах є здійснення Учасником реєстрації на Сайті.

3.6. Учасник, що не погоджується з умовами цих Правил, втрачає право на участь у Акції та право на отримання Заохочень Акції.

3.7. Учасники Акції повинні мати паспорт громадянина України й, за наявності, реєстраційний номер облікової картки платника податків та бути готовими надати копії даних документів на вимогу Виконавця.

3.8.Організатор Акції залишає за собою право відсторонити від участі в Акції Учасників Акції, які порушили п.4.4. цих правил. Крім того, порушення п.4.4. цих Правил є підставою для позбавлення права такого Учасника Акції на отримання Заохочення.

3.9. Надання Учасником Акції недостовірних/некоректних даних для участі у Акції, в тому числі щодо засобів зв’язку та/або будь-яких інших даних є підставою для позбавлення права такого Учасника Акції на отримання Заохочення.


4. Порядок участі в Акції

4.1. Для участі в Акції, особи які відповідають вимогам розділу 3 даних Правил та мають бажання взяти участь у Акції, мають здійснити наступні дії в наступній послідовності:

4.1.1. для отримання Заохочення 1:

Придбати протягом строку проведення Акції на території проведення Акції в мережі магазинів «Антошка» будь-яку Акційну продукцію на суму від 500,00 грн. (п’ятсот гривень 00 копійок) до 999,99 грн. (дев’ятсот дев’яносто дев’ять гривень 99 копійок) з урахуванням ПДВ в одному чеку та отримати чек.

4.1.2. для отримання Заохочення 2: Придбати протягом строку проведення Акції на території проведення Акції в мережі магазинів «Антошка» будь-яку Акційну продукцію на суму 1 000,00 (одна тисяча гривень 00 копійок) і більше гривень з урахуванням ПДВ, в одному чеку та отримати чек.

4.1.3. Одразу після здійснення оплати за покупку, зазначену в п. 4.1.1., 4.1.2. даних Правил, отримати на касі Заохочення 1 або Заохочення 2 (відповідно до суми придбаної Акційної продукції).

4.1.4. Зберегти чек до 18.07.2021 р.

4.2. Заохочення 1, Заохочення 2 надає та вручає касир магазину Антошка Учасникам Акції, які виконали всі умови цих Правил. Заохочення 1, Заохочення 2 можуть бути отримані Учасником Акції лише протягом строку проведення Акції та використані 16 включно. Грошова компенсація за Заохочення 1, Заохочення 2 (в тому числі не використані протягом строку дії) не надається.


5. Порядок та строки отримання Заохочень


5.1. Порядок та строки отримання Заохочень.

5.1 Після отримання Учасником Акції Заохочення 1/Заохочення 2, такий Учасник повинен:

5.1.1. відвідати 16мережу (магазин) «Антошка», здійснити придбання будь-якої продукції та при розрахунку пред’явити касиру Заохочення 1 або Заохочення 2.

Заохочення 1/ Заохочення 2 може бути використане виключно під час 1 (однієї) торгової операції (покупки за одним фіскальним чеком).

Під час здійснення придбання продукції з використанням Заохочення 1/ Заохочення 2, Заохочення 1/ Заохочення 2 вилучається касиром та деактивується (стає недійсним).

5.2. При відмові Учасника, який отримав право на отримання Заохочення вчинити зазначені в п.п. 5.1. Правил дії та в інших випадках передбачених даними Правилами, Виконавець/Організатор, залишають за собою право відмовити у видачі Заохочення та Організатор має право розпоряджатися такими Заохоченнями на власний розсуд.

5.3. У разі встановлення Виконавцем/Організатором факту подання недійсних і/або недостовірних документів, відомостей та інформації, а так само в разі недотримання умов проведення Акції, Заохочення не видається.

5.4. Право на отримання у Учасника не виникає, а раніше виникле у такого Учасника право на отримання Заохочення припиняється при настанні наступних обставин:

- учасник відмовився від отримання Заохочення;

- в інших випадках передбачених даними Правилами.

5.5. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за роботу операторів інтернет та мобільного зв’язку, будь-які помилки інтернет та мобільного зв’язку, внаслідок яких Учасника не було повідомлено та/або було несвоєчасно повідомлено про те, що він був визначений як Учасник, який отримав право одержати одне із Заохочень, а також у разі надання неточної або недостовірної інформації щодо контактних даних такого Учасника, адреси електронної пошти тощо, та у разі настання обставин непереборної сили;

5.6 Учасник, який здобув право на отримання Заохочення, не може передавати своє право отримати таке Заохочення третім особам, у спадщину чи за договором дарування третім особам.

5.7. Виконавець, Організатор Акції не беруть на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Заохочень Акції (в тому числі щодо права на їх отримання). Виконавець, Організатор, Акції не вступають в будь-які спори стосовно визнання будь-яких осіб Переможцями Акції та/або в будь-які спори щодо одержання Заохочень Акції. У будь-якому разі остаточне рішення стосовно спорів та суперечок приймає Організатор Акції, таке рішення оскарженню не підлягає.

5.8. Виконавець, Організатор, та залучені ними треті особи не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідконтрольні їм обставини.



6. Додаткові умови Акції.


6.1.Заохочення можуть бути отримані Учасниками лише на умовах цих Правил.

6.2.Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Замовник та Виконавець не несуть відповідальності, стосовно використання Учасниками Заохочень, після їх одержання Учасниками.

6.3.Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі Учасники погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

6.4.Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

6.5.Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом Акції Організатор/Виконавець має право залучати будь-яких третіх осіб. Організатор /Виконавець не несуть відповідальності за якість послуг, банківських установ, операторів поштового, кур’єрського/електронного та телефонного зв’язку, а також операторів та інших служб транспортування/перевезення, що залучені в рамках Акції.

6.6. Вартість користування мережею Інтернет/мобільним зв’язком, що здійснюється Учасником з метою участі в Акції, оплачується Учасником самостійно за власний рахунок.

6.7. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за неможливість вчинення передбачених цими Правилами дій, спрямованих на реалізацію Акції через продовження або посилення обмежувальних заходів, введених рішеннями органів державної влади та/або місцевого самоврядування, у тому числі, тих, що спрямовані на боротьбу з епідеміями, пандеміями, тощо. У цьому випадку Організатор може прийняти рішення про відтермінування Акції або зміну її умов, повідомивши про це Учасників Акції у порядку, передбаченому цими Правилами.

6.8. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором


7. Персональні дані


7.1. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі – «Закон») Учасникам повідомляється:

7.1.1. Володільцем персональних даних Учасників є Виконавець;

7.1.2. Персональні дані Учасників обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку, а також для можливості отримання Учасниками Акції відповідних Заохочень;

7.1.3. З метою обробки персональних даних, яка вказана у п. 7.1.2. цих Правил, обробляються ім’я, прізвище, по батькові, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, адреса реєстрації;

7.1.4. З персональними даними будуть вчинятися наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, реєстрація у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем;

7.1.5.Розпорядником персональних даних Учасників є Виконавець, йому надається всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом;

7.1.6. Персональні дані Учасників не можуть бути передані третім особам, залученим в рамках проведення Акції з метою, яка вказана у п. 7.1.2. цих Правил.

7.1.7. Персональні дані Учасників будуть оброблятися з моменту їх отримання та у межах Строку проведення Акції та протягом періоду необхідного для отримання Заохочень. Персональні дані Учасників будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для виконання мети, яка вказана у п. 7.1.2. цих Правих, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних;

7.1.8. Учасники можуть відкликати згоду на обробку персональних даних, надіславши володільцю персональних даних письмовий запит на адресу, яка вказана у цих Правилах та на Сайті, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Заохочень;

7.1.9. Учасники, які отримали право одержати Заохочення, володіють всіма правами передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».


7.1.10. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Виконавцем, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації на адреси, вказані Учасником при участі в Акції, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Виконавцем та/або будь-якою третьою особою.


7.1.11. Виконавець залишає за собою право використовувати номери мобільних телефонів/електронні пошти Учасників, які будуть зібрані за час проведення Акції у власних маркетингових цілях без отримання додаткової згоди Учасників. Також, беручи участь у Акції, кожен Учасник дає згоду на отримання SMS-повідомлень на номер його мобільного телефону, а також на електронну пошту вказану при реєстрації на Сайті новин та інших інформаційних/рекламних повідомлень від Організатора у майбутньому.


7.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник / Переможець свідчить і підтверджує, що він ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку відповідно до розділу цих Правил.



Кто же вы?
 
Суперпапа
 
Супермама
Ура! Теперь вы с нами!

Позвольте нам отправлять вам только нужную информацию
укажите пол и возраст своих детей

Мальчик
Девочка
Далее
У меня
двое детей
готово
Спасибо!

Вы будете получать регулярную рассылку с выгодными предложениями и полезными статьями от antoshka.ua

До скорой встречи!

Ваш email уже зарегистрирован в Клубе Суперродителей